Trasa autobusu: Vráble- Zlaté Moravce - Topoľčianky - Skýcov - V.Uherce - Partizánske - Bánovce n/B - Omastiná (štart A) - Uhrovské Podhradie - Bánovce n/B -Partizánske -V.Uherce - Skýcov - Topoľčianky - Zlaté Moravce - Vráble
Odchod z Vrábľov: 6:00
Nástup v Zlatých Moravciach:
- pri bývalej Večierke
- pri hornej pošte
Na stiahnutie